NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 1/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
KON-REM – stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

KON-REM
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „KON-REM” Sp. z o.o. jest obecne na rynku dźwigowym już od blisko trzydziestu lat. Jako największa firma w regionie zapewnia nowoczesne rozwiązania, które całkowicie spełniają współczesne normy bezpieczeństwa, komfortu i ekologii, a także gwarantują niższe koszty eksploatacyjne.

Nasza oferta
Oferowane przez KON-REM usługi obejmują między innymi:
  1. projektowanie i kompletację instalacji dźwigowych
  2. montaż i konserwację dźwigów o różnym przeznaczeniu
  3. remont, modernizację i wymianę wind osobowych, towarowo-osobowych i towarowych


Całodobowe pogotowie dźwigowe

KON-REM jest jedyną firmą na terenie Wrocławia prowadzącą całodobowe pogotowie dźwigowe dla wszystkich odbiorców swoich usług. Posiada szerokie zaplecze techniczne, sprzętowe i logistyczne umożliwiające łatwy kontakt i natychmiastową reakcję na potrzeby nawet najbardziej wymagających i poszukujących niestandardowych rozwiązań klientów.


KON-REM w liczbach

  1. około 200 kontrahentów
  2. 1300 jednostek dźwigowych w stałej konserwacji
  3. 700 dźwigów w budynkach mieszkalnych zmodernizowanych w zakresie wymian sterowań oraz całych instalacji
  4. 68 wysoko wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie, uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do konserwacji wszystkich rodzajów urządzeń dźwigowych oraz świadectwa kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji, dozoru i pomiarów elektrycznych.

Jakość potwierdzona
Głównymi partnerami przedsiębiorstwa są Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe oraz instytucje użyteczności publicznej na terenie miasta Wrocławia i okolicznych gmin. Szeroki zakres usług oferowanych przez „KON-REM”, połączony z wysoką jakością oferowanych produktów, został potwierdzony licznymi certyfikatami znanych światowych producentów instalacji dźwigów oraz referencjami kontrahentów. W 2005 r. przedsiębiorstwo wdrożyło system zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001-2009 w zakresie konserwacji, napraw, remontów, modernizacji i montażu dźwigów pionowych i urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych, pogotowia dźwigowego, robót ślusarsko-warsztatowych oraz regeneracji części dźwigowych. Jednostką certyfikującą system zarządzania jest UDT-CERT z Warszawy (aktualny nr certyfikatu: CSJ/688/2017). Firma posiada również uprawnienie do dokonywania modernizacji dźwigów osobowych, towarowych i towarowych małych, nadane przez UDT o/Wrocław, zarejestrowanie pod nr UD-28-80-P/3-11.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „KON-REM” Sp. z o.o. stanowi stale rozwijającą się, konkurencyjną firmę na rynku usług dźwigowych. Współpracuje ze znanymi w Polsce, Europie i na świecie firmami dźwigowymi w zakresie dostaw instalacji i komponentów dźwigowych. Wykorzystując doświadczenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, dostarcza i montuje trwałe, nowoczesne i bezpieczne urządzenia transportu pionowego.

www.kon-rem.pl

admin | dodano 2017-08-24
TAGI: Magazyn Dźwig | KON-REM | bezpieczeństwo