NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Cibes Lift – 70 lat innowacji

fot.Cibes Lift (2)
Szwedzki producent dźwigów, firma Cibes Lift obchodzi w tym roku 70-tą rocznicę istnienia. Ponad 80 gości z całego świata przybyło do Szwecji, by wspólnie świętować ten znaczący jubileusz. Podczas uroczystości odbyła się również prezentacja kilku nowych produktów, która potwierdziła, że firma Cibes Lift mimo „emerytalnego wieku” jest w doskonałej kondycji.

Jubileusz

Uroczyste obchody jubileuszu założenia firmy Cibes odbyły się w dniach 6-7 września w szwedzkim Gävle. Ponad 80 gości przyleciało z całego świata, by uczestniczyć w uroczystościach. Liczne grono przybyło także z Polski. Nasz kraj jest niezmiennie bardzo ważnym rynkiem dla Cibes Lift, a wielu najstarszych i najbardziej lojalnych partnerów przedsiębiorstwa jest Polakami.
Podczas uroczystości Cibes Lift przedstawił swoim partnerom biznesowym nowy system kontroli i rewolucyjny system napędowy, potwierdzając, że 70-letnia firma jest silniejsza niż kiedykolwiek.

CiCon

Nowy system sterowania CiCon jest produktem zarówno nowoczesnym z technicznego punktu widzenia, jak i przyjaznym środowisku naturalnemu.
CiCon korzysta z tego samego rodzaju technologii, co układy sterowania w nowoczesnych samochodach, a skuteczne rozwiązania w okablowaniu zmniejszają czas montażu i wpływ na środowisko.
Nowy system napędowy o nazwie ECO Silent to rewolucyjny system napędzający śrubę, który redukuje zużycie energii o 30% i zmniejsza emisję hałasu o 20%.
Patrząc w przyszłość, Cibes Lift chce rozszerzyć swoją działalność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Firma ma świadomość, że będzie to wymagało ciągłych innowacji. Trygve Niemi, szef działu badań i rozwoju Cibes Lift, wyjaśnia jego wizję:
"CiCon i ECO Silent to dopiero początek fantastycznej trajektorii rozwoju tej 70-letniej firmy, która ma otworzyć dla nas nowe rynki, a Cibes Lift rozwija windy przyszłości".

www.pl.cibeslift.com
foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2017-10-24
TAGI: magazyn Dźwig | dźwig | winda | Cibes Lift