NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
18-sty Jubileusz - Global Lift Polska

18 lat działalności firmy zobowiązuje – stawiamy na jakość i konkurencyjne ceny, rozwijamy się, powiększamy zasoby i wprowadzamy nowe produkty.

„W 1999 roku w restauracji grupa znajomych postanowiła otworzyć spółkę, która miała za zadanie dostarczać na rynek polski najbardziej cenione komponenty dźwigowe z Europy” – tak powstał Global Lift Polska – wspomina Hanna Sosińska-Bawolik, współzałożycielka i pierwsza prezes firmy. Minęło 18 lat, niektóre spółki z grupy europejskiej zawiesiły działalność, a Global Lift Polska przetrwał i prężnie działa.

Na rynek polski z sukcesem i jako pierwsza firma, udało się wprowadzić marki światowych liderów komponentów i części zamiennych, bez których ciężko by było wyobrazić sobie współczesny dźwigowy świat.

„Dzisiaj pozostajemy wierni naszym zaufanym dostawcom, ale nie stoimy w miejscu, rozwijamy się w kierunku dostarczania dźwigów towarowych, towarowo-osobowych i samochodowych.
Zwiększyliśmy zatrudnienie w firmie, zmieniliśmy siedzibę, nasze biuro jest bardziej nowoczesne, idziemy naprzód i dzięki temu udaje nam się sprostać dynamicznie rozwijającemu się rynkowi wind w Polsce.
Mamy wiedzę, tworzymy zgrany zespół i mamy wsparcie u naszych partnerów biznesowych, a to podstawa działalności” – mówi Remigiusz Mazur, prezes spółki.

Dźwigi towarowe, towarowo-osobowe

„Nasze dźwigi towarowo-osobowe projektowane są dla najbardziej wymagających klientów. Możemy zaadaptować urządzenie wedle życzeń klienta – dobierając materiały wykończeniowe ścian (malowane RAL, blacha plastyfikowana, stal nierdzewna), sposób oświetlenia, podłogi, poręcze, zabezpieczenia kabiny. Opcji jest naprawdę wiele.

Jeśli chodzi o platformy towarowe, dla nas, ludzi z branży dźwigowej, najważniejsze jest to, że dźwigi są łatwe w montażu, mają prefabrykowaną instalację, pozostają bezawaryjne, konstrukcja dźwigów jest trwała, a jej współczynnik bezpieczeństwa przekracza normatywne wymagania.

Wystarczy objąć je stałą konserwacją i będą służyły latami. Są idealne dla przemysłu, do hal magazynowych, sortowni itp.” – relacjonuje Pan Remigiusz Mazur. Global Lift Polska zapewnia pełne wsparcie techniczne, inżynierowie przechodzą regularne szkolenia, odbywają się spotkania w Polsce i za granicą. Sterowania w dźwigach Global Lift Polska są w pełni programowalne, co pozwala na dostosowanie opcji do potrzeb użytkownika.

Dźwigi samochodowe

To dźwigi hydrauliczne towarowo-osobowe, dostosowane do przewożenia samochodów. W ofercie Global Lift Polska są cztery możliwe konfiguracje udźwigów: 3500 kg, 4000 kg, 4500 kg, 5000 kg wedle EN 81. Każdy dźwig posiada Świadectwo Badania Typu. Dźwigi samochodowe mają za zadanie obsługiwać wielopoziomowe parkingi naziemne i podziemne. W przypadku centrum miasta Warszawy jest to idealne rozwiązanie.
„Mieliśmy przyjemność dostarczać dla naszego Klienta dźwig, którego zdjęcia prezentujemy na łamach Magazynu. Zastosowanie windy w tym przypadku - zamiast klasycznego zjazdu - umożliwiło zaoszczędzenie od 6 do 10 miejsc parkingowych na jednej kondygnacji, co w przypadku prestiżowej lokalizacji było konieczne” – podkreśla Remigiusz Mazur.
Z okazji naszego Jubileuszu 18-lecia, chcielibyśmy podziękować naszym Klientom i Partnerom za dotychczasową współpracę oraz zaufanie. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na wszelkiego rodzaju komponenty dźwigowe, części zamienne i dźwigi – zespół Global Lift Polska.

MT
foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2017-10-30
TAGI: magazyn Dźwig | dźwig | winda | Global Lift