NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 2/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Wciągarki NBSL idealne do modernizacji

liftcomponents
NBSL Elevator Components Group powstała w 1983 roku i obecnie jest jednym z największych chińskich producentów komponentów dźwigowych. Centra produkcyjne mieszczą się w Szanghaju i Ningbo, zajmując łącznie powierzchnię 250 000 m2.

Produkcja skupia się na drzwiach automatycznych, wciągarkach i ogranicznikach prędkości. Części NBSL znajdziemy między innymi w windach Mitsubishi, KONE, OTIS, Fujitec, ThyssenKrupp. Wszystkie podzespoły posiadają deklaracje zgodności CE.

Wysoka wydajność przy rozsądnych cenach
Wciągarki bezreduktorowe NBSL są dostępne na naszym rynku od kilku lat dzięki importerowi Lift Components Sp. z o.o. Są to wysokiej jakości maszyny z silnikiem synchronicznym, wyposażone w hamulce posiadające certyfikat na zgodność z wymaganiami norm EN81-20/50 w zakresie ochrony przed niezamierzonym ruchem kabiny oraz zabezpieczenia przed rozpędzaniem kabiny podczas jazdy w górę. We wciągarkach tych standardowo montowane są enkodery Heidenhain. Parametry wydajności stawiają je w światowej czołówce tego typu produktów przy zachowaniu bardzo konkurencyjych cen.

Rozwiązanie idealne do modernizacji
Konstrukcja bezreduktorowa oznacza oszczędność energii, brak konieczności smarowania, małe nagrzewanie i wysoką wydajność w stosunku do wciągarki reduktorowej. Ponadto zapewniają stały moment obrotowy przy niskich obrotach i cichą pracę bez wibracji, ciesząc użytkowników windy stabilną pracą i płynną jazdą kabiny.

Firma Lift Components z powodzeniem konfigurowała wciągarki serii WYJ103-08 w pakietach modernizacji dźwigów licencyjnych (osobowych 550 kg ODA i meblowych 1050 kg MDA). Konstrukcja wciągarki pozwala w łatwy sposób przeorganizować układ dźwigu w szybie, co ma znaczenie szczególnie w dźwigach ODA, w których przeniesienie przeciwwagi na boczną ścianę umożliwia znaczne pogłębienie kabiny do 1350mm.

Na dodatek duże koła cierne 320mm i 400 mm pozwalają na zastosowanie klasycznych lin nośnych 8mm i 10mm.

www.liftcomponents.pl

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2018-11-14
TAGI: Magazyn RBT | emisja wciągarki | NBSL | liftcomponents