NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 2/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Konferencja Hale Przemysłowe i Magazyny

Jeżeli jesteś architektem, projektantem, konstruktorem, inwestorem bądź generalnym wykonawcą i interesują Cię tematy dotyczące projektowania i wykonawstwa Hal Przemysłowych i Magazynów, to musisz być na wydarzeniach organizowanych 19.09.2019r. w Białymstoku oraz 26.09.2019r. w Gliwicach.

Projekt poświęcony jest aspektom budowy, bezpieczeństwa i logistyce hal i magazynów z udziałem Ekspertów i pod Patronatem Stowarzyszenia DAFA.
Będą poruszone najważniejsze tematy, tj:
- Bezpieczeństwo i niezawodność sieci elektrycznej przy jednoczesnej optymalizacja kosztów zużycia energii.’’
* Jak zminimalizować koszty energii w halach przemysłowych i magazynach? Wzrost cen energii elektrycznej jest najbardziej odczuwalny przez zakłady przemysłowe – podczas prezentacji dowiedzą się Państwo jak ograniczyć te koszty.
* Pożar czy wstrzymanie produkcji - jak odpowiednio zabezpieczyć halę przemysłową? Straty spowodowane pożarem czy wstrzymaniem produkcji są bardzo wysokie, przybliżymy Państwu możliwości zabezpieczenia instalacji w sposób zapobiegający takim wypadkom.
*
 Właściwe interpretowanie wyników pomiarów parametrów sieci elektrycznej (harmoniczne, zaniki, zapady, asymetria…) Systemy i urządzenia do pomiarów sieci elektrycznej mierzą i rejestrują dziesiątki parametrów. Podczas prezentacji omówimy najważniejsze z nich, tak aby pomiar w parze z wiedzą pozwoliły bezpiecznie i efektywnie wykorzystywać energię elektryczną w zarządzanych obiektach.

- posadzki żywiczne- od łatwego projektowania po tanią eksploatację

- posadzki nowe i systemy renowacji

- kable i przewody do instalacji przeciwpożarowych

- wymagania CPR dla kabli – Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych (KDWU)

- jakość energii elektrycznej-optymalizacja kosztów i bezpieczeństwo pracy

- BEZPIECZNE DACHY - Metody monitorowania dachów wielkopowierzchniowych

- plusy i minusy rozwiązań tworzywowych w instalacjach wewnętrznych

- innowacyjne rozwiązania w branży urządzeń wentylacyjnych

- bezpieczeństwo przeciwpożarowe hal przemysłowych i magazynów w kontekście rozporządzenia CPR dla producentów okablowania

- systemy zabudowy przemysłowej InLiko na halach przemysłowych. Przykłady realizacji wydzielonych, zamkniętych pomieszczeń na halach przemysłowych. Systemy informacji wizualnej dla hal przemysłowych.

Na wydarzeniu swoją wiedzą ekspercką popartą studium przypadku podzieli się st. bryg. w st. spocz. mgr. inż. Piotr Janusz Gilewski – specjalista ds. bezpieczeństwa pożarowego obiektów wielkopowierzchniowych i użyteczności publicznej.

Gwarantujemy możliwość zdobycia cennej wiedzy, podzielenia się swoimi doświadczeniami, a przede wszystkim miłą atmosferę i dobra kawę !

Zapraszamy serdecznie !
Termin: 19 września 2019 Białystok, 09.00-15.30  Miejsce: NOT BIAŁYSTOK, Marii Skłodowskiej-Curie 2, 15-097 Białystok, sala na I piętrze
26 września 2019 Gliwice, 09.00-15.30  Miejsce:  ARENA GLIWICE


Szczegóły Konferencji: http://www.dndproject.com.pl/pl/aktualnosci/335-konferencja-hale-przemyslowe-i-magazyny-2019
Weź udział - BEZPŁATNA REJESTRACJA ON-LINE:  http://www.dndproject.com.pl/pl/konferencje/279-rejestracja-konferencja-hale-przemyslowe-i-magazyny-2018
lub w formie telefonicznej pod numerem tel: 22 678 58 25
Serdecznie zapraszamy!

 

admin | dodano 2019-09-02
TAGI: magazyn Dźwig | hale przemysłowe | magazyny | DND Project