OUR BRANDS:
Current issue

Here you can find the contents
of the current issue
Gospodarka Odpadami 3/2018
Subscription
News
Magazine Archive
ROLL-PACKER firmy BERGMANN

fot.Bergmann
Nic nie jest droższe, niż transport powietrza. Problem ten dotyczy szczególnie odpadów oraz surowców wtórnych zbieranych luzem w otwartych kontenerach.

Przy niezagęszczonych odpadach powstają puste przestrzenie, poprzez które w szybkim tempie wzrasta nie tylko poziom śmieci w kontenerach, ale również rosną koszty. Aby temu przeciwdziałać, firma BERGMANN proponuje wykorzystać zagęszczacze walcowe, które pod nazwą ROLL-PACKER od ponad 40 lat sprawdzają się w zmniejszaniu objętości odpadów w otwartych kontenerach na całym świecie.

ROLL-PACKER

ROLL-PACKER to niezwykle trwała maszyna wyposażona w specjalny walec do kruszenia, łamania i zagęszczania wszelkiego rodzaju odpadów bezpośrednio w standardowym kontenerze.

Szczególnie sprawdza się to przy takich odpadach i surowcach jak np. palety, kartony, folia, odpady komunalne, odpady zielone, meble, lekki złom i wiele, wiele innych…

Cały proces zagęszczania odbywa się w pełni automatycznie i rozpoczyna się po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Maszyny te znajdują swoje zastosowanie w zakładach produkcyjnych, PSZOKach, stacjach przeładunkowych, punktach skupu surowców wtórnych, hurtowniach, magazynach oraz wszędzie tam, gdzie używane są otwarte kontenery.

ROLL-PACKER to inwestycja, która się opłaca. Dzięki kruszeniu i zagęszczeniu odpadów oszczędzamy nawet 4 z 5 transportów!

Rzadsze transporty przyczyniają się dodatkowo do mniejszej emisji CO2 – średnio zmniejszamy emisję o 4,4 tony rocznie na jednym kontenerze!

www.bergmann-polska.pl
admin | added 2018-01-09
TAGS: magazyn Gospodarka Odpadami | odpady | gospodarowanie odpadami | ROLL-PACKER | BERGMANN | zagęszczanie odpadów