OUR BRANDS:
Current issue

Here you can find the contents
of the current issue
RBT Magazyn 2/2019
Subscription
News
Magazine Archive
Wulian Smart Home

fot.Miwi Urmet
Kilka lat temu określenie „inteligentny dom” było synonimem luksusu. Obecnie coraz bardziej popularne staje się stosowanie udogodnień oferowanych pod hasłem „inteligentny dom”, które nie dość, że poprawiają wygodę i komfort życia oraz zapewniają poczucie bezpieczeństwa, to jednocześnie powodują, że żyjemy bardziej ekologicznie i oszczędnie.

Wulian Smart Home

Takim nowym rozwiązaniem jest Wulian Smart Home - inteligentne centrum zarządzania domem, mieszkaniem czy biurem, oferowane przez firmę Miwi Urmet Sp. z o.o. z Łodzi.

System dostosowuje się do indywidualnych oczekiwań użytkownika, pozwalając mu tworzyć scenariusze zdarzeń, które sam zaprogramuje według własnych potrzeb. Co więcej, umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu w sposób zdalny, przy wykorzystaniu zainstalowanej na telefonie czy tablecie aplikacji Wulian Smart Home. Włączanie i wyłączanie światła zgodnie z ustalonymi scenariuszami (np. gdy na dworze robi się ciemno lub podczas wchodzenia do pomieszczenia); sterowanie roletami, markizami, zasłonami; sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją – uzależnione od indywidualnych potrzeb, obecności domowników czy aktualnej temperatury na zewnątrz lub wewnątrz; sterowanie nawadnianiem ogrodu - podlewanie ogrodu uzależnione od wilgotności gleby czy też w sztywno wyznaczonych godzinach; sterowanie sprzętem RTV przez podczerwień; monitorowanie i kontrola urządzeń; dwukierunkowa łączność ze wszystkimi użytkownikami systemu.

Wulian Smart Home dba nie tylko o komfort domowników, ale również o ich bezpieczeństwo. Może pełnić rolę systemu alarmowego: czujniki wielofunkcyjne czy czujniki ruchu PIR uruchamiają alarm po wykryciu włamania oraz natychmiast przesyłają informacje o zdarzeniu na urządzenie mobilne, inteligentny czujnik C02, zanieczyszczeń PM2.5, dymu, gazów palnych, czujnik zalania i inne – wszystkie one w przypadku zagrożenia wysyłają informacje do powiązanych urządzeń i na urządzenia mobilne; inteligentny zamek do drzwi z kamerą i dzwonkiem otwierany za pomocą odcisku palca, karty, hasła lub zdalnie z aplikacji, inteligentny wizjer z wbudowaną kamerą przekazujący obraz w czasie rzeczywistym na urządzenie mobilne – to jedynie kilka spośród wielu urządzeń wchodzących w skład tego systemu. Możliwości, jakie stwarza Wulian Smart Home są nieograniczone.

www.miwiurmet.pl

admin | added 2018-02-13
TAGS: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Miwi Urmet | Wulian Smart Home | inteligentny dom