NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
EuroParking 3/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
14-16 V 2019 - V Salon Europarking

fot.EWIT
Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy świadkami znacznego wzrostu natężenia ruchu samochodowego w Polsce, a co za tym idzie również zwiększonego zapotrzebowania na nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne miejsca parkingowe.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację Wydawnictwo EWIT wspólnie z Targami Kielce postanowiło stworzyć Międzynarodowy Salon Techniki Parkingowej EURO-PARKING.

Podczas trzydniowej imprezy każdy zainteresowany współczesną techniką parkingową będzie miał okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami systemów parkingowych, ich modernizacją, a także z aktualnymi informacjami na temat budowy i utrzymania parkingów.

Naszym głównym celem jest stworzenie przestrzeni do cyklicznych spotkań firm branży parkingowej z inwestorami, nie bez znaczenia w jego realizacji jest fakt zaplanowania Salonu jako imprezy odbywającej się wspólnie z największymi w Polsce targami budownictwa drogowego – Autostrada oraz TIL, Rotra, Traffic Expo, odwiedzanymi m.in. przez licznych przedstawicieli samorządów, firm budowlanych, portów lotniczych.

Ponadto pragniemy rozszerzyć grupę gości zwiedzających Salon oraz biorących udział w konferencjach o architektów, deweloperów, zarządców parkingów oraz przedstawicieli handlu wielkopowierzchniowego.

Impreza została tak zaplanowana, aby każdy mógł uczestniczyć w interesujących go wydarzeniach, oprócz części wystawienniczej, przewidziane zostały także branżowe konferencje.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w Salonie i współtworzenia konferencji.

www.europarking.targikielce.pl

admin | dodano 2018-11-22
TAGI: magazyn EuroParking Polska | parking | parkowanie | Międzynarodowy Salon Techniki Parkingowej Europarking