NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
EuroParking 3/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
V Salon Europarking - 14-16 V 2019

Szanowni Państwo już w maju spotkamy się po raz kolejny w Kielcach by zapoznać się z nowościami z branży parkingowej oraz porozmawiać o polityce parkingowej w miastach.

Parkingi są jednym z podstawowych elementów infrastruktury miejskiej. Zapotrzebowanie na nie i wymogi z nimi związane są coraz większe. Odpowiedzią na współczesne wymagania wobec branży parkingowej oraz zarządców parkingów jest organizowany po raz kolejny Salon Europarking.

Najbliższa edycja wydarzenia już od 14 do 16 maja 2019.

Podczas nadchodzącego Salonu Europarking oprócz systemów budowy parkingów wielopoziomowych oraz zarządzania przestrzenią postojową, zaprezentowane zostaną między innymi rozwiązania z zakresu systemów kierowania ruchem, monitoringu czy telewizji przemysłowej.

W czasie targów poznać będzie można tajniki konstrukcji parkingów oraz kształtowania ich nawierzchni. Europarking to również okazja by zapoznać się z systemami oznakowania miejsc postojowych, ich ochroną oraz wszelkimi technikami utrzymania. Wśród wystawców znajdą się firmy projektowe, które z chęcią odpowiedzą na pytania związane z planowaniem i zagospodarowywaniem parkingów.

Salon Europarking, oprócz prezentacji premierowych produktów jest też miejscem branżowych rozmów. Tradycyjnie, w programie wydarzenia zaplanowano debaty i seminaria poruszające tematy palące dla branży. Udział w wydarzeniach towarzyszących zapowiedzieli już branżowi specjaliści.

Jednocześnie z Salonem Europarking odbędą się wystawy związane z drogownictwem - AUTOSTRADA-POLSKA, pojazdami użytkowymi – ROTRA, infrastrukturą – TRAFFIC-EXPO – TIL oraz maszynami budowlanymi – MASZBUD.

Impreza została tak zaplanowana, aby każdy mógł uczestniczyć w interesujących go wydarzeniach, oprócz części wystawienniczej, przewidziane zostały także branżowe konferencje.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w Salonie i współtworzenia konferencji.

www.europarking.targikielce.pl
admin | dodano 2019-03-15
TAGI: Euro Parking | Salon EUROPARKING