NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 1/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Dedykowany produkt Bollegraaf Recycling Solutions dla Medien Partner Recykling

fot.Bollegraaf (3)
Firma Medien Partner Recykling, realizująca kompleksowe usługi związane z odzyskiem surowców wtórnych, postawiła na dalszy rozwój i współpracę z Bollegraaf Recycling Solutions, jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji urządzeń do segregacji i recyklingu odpadów.

Prasa HBC 120

Medien Partner Recykling i Bollegraaf Recycling Solutions podpisały umowę na dostarczenie najnowszej generacji, wysokowydajnej i energooszczędnej prasy do belowania typu HBC120 z klapą wstępnego zgniotu.

Prasa HBC120 produkuje cięższe i bardziej kompaktowe bele przy mniejszym zużyciu prądu poprzez zastosowanie pompy hydraulicznej napędzanej przez przetwornicę częstotliwości.

Do pozostałych udoskonaleń wprowadzonych w prasie HBC120 dla Medien Partner Recykling zalicza się inteligentny system z samo przystosowującym się ciśnieniem kanału, które dokonuje autonomicznej kontroli i dostosowuje się do materiału w danej chwili przerabianego w kanale, dzięki czemu waga beli może być większa do 20%.

Również zastosowanie hydraulicznego mechanizmu podnoszenia systemu wiązania zapewnia łatwy dostęp i konserwację systemu wiążącego oraz wpływa na znaczne obniżenie czasu wykonania prac
serwisowych.

Medien Partner Recykling

MEDIEN PARTNER RECYKLING to dynamicznie rozwijająca się firma w zakresie odzysku surowców wtórnych, która posiada zezwolenia na odbiór, transport i składowanie odpadów.

W zakres usług wchodzą: skup papieru, skup makulatury, skup tektury, skup tworzyw sztucznych, selektywna zbiórka odpadów i recykling oraz niszczenie dokumentów. Firmę tworzy dobrze wykwalifikowany personel.

Fachowa obsługa personelu, rzetelność i natychmiastowa reakcja na wszelkie potrzeby klienta są składowymi sukcesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma realizuje kompleksowe usługi związane z odzyskiem surowców wtórnych. Do realizacji powierzonych zadań wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt logistyczny oraz zmodernizowany park maszynowy.

Firma dysponuje terenem przemysłowym o powierzchni łącznej 51 000 m², w tym hal o powierzchni łącznej 2580 m² i współpracuje z największymi firmami recyklingowymi i papierniami w Polsce i Europie.

Bollegraaf Recycling Solutions

BOLLEGRAAF RECYCLING SOLUTIONS to światowy lider inżynierii i produkcji kompleksowych rozwiązań i maszyn służących do segregacji odpadów i recyklingu.

Firma znana jest z innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.

Posiada bardzo dobrą historię działalności w przemyśle odpadowym i recyklingu, która trwa już ponad 50 lat. Poza wprowadzeniem najnowszych urządzeń i udogodnień, Bollegraaf inwestuje znaczne ilości środków w badania i rozwój.

www.bollegraaf.com

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2017-07-24
TAGI: magazyn Gospodarka Odpadami | odpady | gospodarowanie odpadami | recykling | Bollegraaf Recycling Solutions | Medien Partner Recykling