NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 3/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
6. Ogólnopolski Zjazd RIPOK 2017

EKORUM
Firma EKORUM organizuje szóstą edycję Ogólnopolskiego Zjazdu RIPOK, który w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2017 r., w Wiśle.

W obliczu ciągle zmieniającego się prawa odpadowego, świeżo zaktualizowanych wojewódzkich planów gospodarki odpadami oraz uwolnienia środków unijnych na gospodarkę odpadami w nowej perspektywie finansowej, zarządzający regionalnymi instalacjami przetwarzania odpadów komunalnych mają nie lada orzech do zgryzienia. Oto bowiem muszą podjąć decyzję, w jakie technologie zainwestować, w którym kierunku pójść, by możliwe stało się optymalne i efektywne funkcjonowanie zakładów.

Przed nami zatem okres modernizacji i rozbudowy RIPOK-ów celem dostosowania ich do wymogów stawianych w Krajowym Planie Gospodarki Odpadami, projektach unijnych dyrektyw i BAT-ach.

Mamy nadzieję, że tegoroczny Zjazd RIPOK pomoże Państwu w podjęciu trudnych decyzji w tym obszarze. Stanie się to za sprawą referatów oraz bogatych studiów panelowych. Do dyskusji oraz wygłoszenia wykładów zaprosiliśmy najwybitniejszych specjalistów - zarówno naukowców, prawników, jak i doświadczonych praktyków z terenu całego kraju. Dodatkowo podczas konferencji przeprowadzone zostanie obszerne studium panelowe z udziałem przedstawicieli RIPOK-ów ze wszystkich 16 województw. Całości dopełni wizytacja instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów KOMART w Knurowie.

Dodatkową atrakcją tego spotkania będzie koncert zespołu Oddział Zamknięty!

 

admin | dodano 2017-11-03
TAGI: Gospodarka Odpadami | EKORUM | RIPOK 2017