NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 3/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Nowoczesna ochrona środowiska i gospodarka odpadami na Targach EKOTECH

fot.EWIT
Kilkudziesięciu wystawców oferujących najnowsze rozwiązania w szeroko rozumianej branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a do tego konferencje i warsztaty z ekspertami w tych dziedzinach – tak zapowiadają się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Targi EKOTECH to miejsce, gdzie skupiają się czołowi gracze sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca b.r. w Targach Kielce.

- Targi EKOTECH wyspecjalizowały się w dziedzinach związanych z gospodarowaniem odpadami i utrzymaniem miast w czystości. W Targach Kielce pojawią się więc najnowsze rozwiązania i sprzęty, m.in.: samochody do sprzątania miasta, nowoczesne śmieciarki czy prasy do zgniatania objętości odpadów komunalnych i nie tylko – zapowiada Marcin Musiał, menadżer Targów EKOTECH.

Tegoroczna edycja

Nowości technologiczne z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami zagwarantuje kilkadziesiąt czołowych firm z obu branż, które potwierdziły już swoją obecność w Targach Kielce. Wśród wystawców znajdą się m.in.: działająca w obszarze ochrony środowiska firma AK NOVA i Apriva, które są jednocześnie partnerem strategicznym EKOTECH, szwedzki producent koszy na śmieci i systemów segregacji odpadów Glasdon Europe AB czy firma Kärcher, która zaprezentuje m.in. nowoczesne i ekologiczne pojazdy służące do zamiatania czy odśnieżania miejskich ulic.

Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH nie mogłyby się odbyć bez konferencji i warsztatów z udziałem uznanych w branży ekspertów, których w programie wydarzenia znalazło się kilkanaście.

Już po raz szósty podczas Targów EKOTECH odbędzie się Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami B jak BIOodpady, organizowane przez firmy AK NOVA i STRABAG. W jego trakcie będzie można powiększyć swoją wiedzę na temat praktycznych problemów zbiórki, gromadzenia, transportu oraz recyklingu energetycznego i nawozowego bioodpadów. – W tym roku forum będzie odbywać się podczas dwóch dni targowych. Towarzyszyć mu będzie wyjazd do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku – zapowiada Marcin Musiał.

W programie Targów EKOTECH znalazły się również m.in.: organizowana przez Ambasadę Królestwa Norwegii oraz Biuro Radcy Handlowego Innovation Norway Warsaw konferencja „Innowacje w zakresie zielonych technologii”, Salon Kooperacyjny Recyklingu czy konferencja Ekolog dla samorządów. Tradycyjnie podczas Targów EKOTECH wręczone zostaną również medale i wyróżnienia za najlepsze produkty prezentowane przez wystawców.

W 2017 roku podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz odbywających się w tym samym czasie Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX swoją ofertę zaprezentowały w sumie 144 firmy. W 2018 roku po raz pierwszy do obu wydarzeń dołączą również Targi Zieleni i Małej Architektury Miejskiej Green City Expo.

www.targikielce.pl
admin | dodano 2018-02-23
TAGI: magazyn Gospodarka Odpadami | odpady | gospodarowanie odpadami | Ekotech | recykling | ochrona środowiska