NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 1/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Premiery produktów w zakresie zarządzania odpadami Save the Planet 2019

ViaExpo
Dzięki nowoczesnym innowacjom zarządzanie odpadami staje się procesem coraz bardziej opłacalnym, wydajnym i przyjaznym dla środowiska. Wdrożenie modelu gospodarki o obiegu zamkniętym wymaga, by odpady szybciej osiągały swoją realizację rynkową.

Targi
Dziesiąty kolejny rok z rzędu Via Expo organizuje Save the Planet – konferencję oraz targi poświęcone zarządzaniu odpadami i recyklingowi, które odbędą się w dniach 16-18 kwietnia 2019 w Sofii, w Bułgarii. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w Europie Południowo-Wschodniej, stanowiąca wspaniałą platformę do reprezentowania technologii, wymiany pomysłów i praktyk. Uczestnicy będą popularyzować szereg innowacji w tym sektorze: sprzęt do recyklingu, mobilne i pół-mobilne maszyny z napędem hybrydowym (diesel / napęd elektryczny) – nową i unikalną technologię dla tej branży; maszyny do wydobycia i obróbki kruszywa; wysokowydajne prasy i instalacje do produkcji palet; niszczarki zaprojektowane do pracy w trybie 24/7; sprzęt do czyszczenia i maszyny do wywozu śmieci; internetowy system informacyjny pozwalający na pełną komputeryzację cyklu wywozu śmieci; „pomysłowe kosze” – pojemniki na odpady z kontrolowanym dostępem; produkcję energii z odpadów; usługi w dziedzinie zarządzania odpadami rolniczymi, przemysłowymi i komunalnych i inne.

Dlaczego warto wziąć udział?
Przedstawiciele biznesu, przemysłu, rolnictwa i gmin coraz bardziej interesują się inwestowaniem w rozwiązania, które pozwolą osiągnąć większą efektywność wykorzystania zasobów i zmniejszyć ilość składowanych odpadów.
Save the Planet stanowi dobrą okazję do nawiązania kontaktów zawodowych z potencjalnymi dystrybutorami i klientami.

Wystawcy mogą skorzystać z różnorodnych promocji – przed, w toku i po wystawie. Nowa zakładka na stronie „Wystawcy szukają dystrybutorów/wspólników” pomoże w znajdowaniu partnerów biznesowych i personelu w Europie Południowo-Wschodniej. 

Strefy tematyczne
Po raz pierwszy podczas wystawy zorganizowane będą trzy strefy tematyczne:
  1. Start-up,
  2. Strefy przemysłowe,
  3. Finansowanie

Tematy konferencji: recykling plastiku; transformowanie odpadów w nowe zasoby; recykling i zastosowanie odpadów budowlanych; gospodarka o obiegu zamkniętym.

Kontakt
Aby stać się częścią Save the Planet,
zapraszamy do kontaktu!
office@viaexpo.com

www.viaexpo.com
admin | dodano 2019-02-19
TAGI: Gospodarka Odpadami | Save the Planet 2019