NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 1/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Rusza trzecia edycja konkursu PRODUKT W OBIEGU

MTP
Twój produkt, projekt albo usługa wpisują się w koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym? Są innowacyjne i ekologiczne? Jeśli tak to weź udział w prestiżowym konkursie Ministerstwa Środowiska PRODUKT W OBIEGU.

Konkurs PRODUKT W OBIEGU skierowany jest dla producentów, projektantów, dystrybutorów oraz usługodawców. Celem konkursu jest promowanie i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ponownego włączenia produktu do obiegu.

Do konkursu zgłaszać można projekty, które wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym, tj. w ideę minimalizacji wpływu na środowisko wytworzonych produktów przez takie ich zaprojektowanie i wybór materiałów, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie. Projektowane rozwiązanie dla danego produktu ma umożliwić jego ponowne włączenie do obiegu – po zakończeniu użytkowania w jego pierwotnej formie.

Produkty finalistów zostaną zaprezentowane w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM w dniach 9-11 października 2019 r. Po raz pierwszy laureaci konkursu będą mogli wziąć czynny udział w wystawie i promować swoje produkty.

Laureatom konkursu dyplomy wręczy minister środowiska Henryk Kowalczyk podczas uroczystej gali w ramach targów POL-ECO SYSTEM 2019.

Konkurs jest bezpłatny. Termin zgłoszeń upływa 4 września 2019 r.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres polecosystem@grupamtp.pl.
Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Środowiska.

Konkurs sfinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Dodatkowe informacje o konkursie:
www.polecosystem.pl
www.gov.pl/web/srodowisko/produkt-w-obiegu
foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2019-07-26
TAGI: Gospodarka Odpadami | MTP | POL-ECO SYSTEM 2019 | PRODUKT W OBIEGU