NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 2/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Lider Technik Osłonowych

fot.Grupa Top (2) Grupa TOP - spotkanie w Łodzi 2017
Trwają przygotowania do pierwszej w historii branży konferencji Lider Technik Osłonowych. Podczas dwudniowego spotkania, które planowane jest w listopadzie w Łodzi, firmy z branży technik osłonowych będą korzystać z wiedzy ekspertów i dowiedzą się, jak działają najbardziej efektywne firmy w branży.

Organizatorzy

Konferencja organizowana jest przy wsparciu Grupy TOP, porozumienia lokalnych liderów branży technik osłonowych. Dzięki doświadczeniom zebranym w kilkunastu firmach powstał program dostosowany do potrzeb przedsiębiorstw usługowych.

Program

Uczestnicy będą mogli poznać skuteczne metody budowania własnej marki na rynku, głównie w oparciu o media elektroniczne. Dowiedzą się, jak prezentować własne rozwiązania za pomocą technik wizualizacji 3D oraz rozszerzonej rzeczywistości. Zyskają informację, w którym kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwa, aby najlepiej dopasować ofertę do popytu na rynku. Szczególna część poświęcona będzie kształtowaniu relacji zaufania w przedsiębiorstwie i kompetencjom budowania zespołu. Podczas konferencji planowane są wykłady, ale również warsztaty, dzięki którym będzie okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany wiedzy z firmami z różnych części Polski. Ważnym elementem spotkania ma być dwukierunkowy przepływ wiedzy, zarówno pomiędzy firmami montażowymi, jak również ich dostawcami. Także producenci rozwiązań będą mogli na szerokim forum dowiedzieć się o potrzebach rynku od ekspertów, którzy pracują bliżej z klientem końcowym.
Gwarancją sukcesu wydarzenia jest doświadczenie, jakie Grupa TOP wypracowała organizując już kilkanaście spotkań przedsiębiorstw w branży. Każdy z ich dotychczasowych uczestników podkreśla wartość, jaką daje budowanie kontaktów i wymiana wiedzy z innymi podmiotami, często stawiającymi czoła tym samym wyzwaniom w swoich firmach.

Wstęp

Bilety dla pierwszych chętnych oferowane są w obniżonej cenie, dlatego z decyzją o udziale nie warto zwlekać!

Uczestnicy

Udział w konferencji zapowiedzieli wiodący dostawcy branży.

Patron medialny

Partnerem prasowym konferencji jest Wydawnictwo EWIT Sp. z o.o., wydawca Magazynu RBT.
Więcej informacji na temat konferencji oraz bilety na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej.

www.lidertechnikoslonowych.pl

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2018-09-24
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Lider Technik Osłonowych | Grupa TOP | techniki osłonowe | osłony