NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Vertisol na targach R+T 2018, stoisko 1D41: odkryj nasze najnowsze innowacje!

fot.Vertisol
Najbliższe targi R+T w Stuttgarcie w lutym 2018 roku będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszą kolekcją firmy Vertisol w zakresie tkanin technicznych do ochrony przeciwsłonecznej.

Firma Vertisol, posiadająca ponad 35-letnie doświadczenie w branży, przedstawi na targach innowacyjną ofertę tkanin dekoracyjnych, tkanin stworzonych z myślą o rynku inwestycji oraz swoją nową gamę tkanin zewnętrznych.

Dekoracyjne tkaniny autorskie

W zakresie tkanin dekoracyjnych, Vertisol w nowej kolekcji proponuje innowacyjny, autorski design, podążający za najnowszymi trendami w kolorach i motywach. Zaprezentowane zostaną nowe projekty powstałe dzięki współpracy z holenderskim studiem projektowym Raw Color, które charakteryzują się wyrafinowaną obróbką materiału i kolorów, łącząc jednocześnie projektowanie z fotografią. W rezultacie powstało innowacyjne i zaskakujące połączenie kolorów i faktur odznaczające się niezwykłym efektem wizualnym.

Ekologiczne tkaniny techniczne

W ramach szerokiego asortymentu tkanin stworzonych z myślą o rynku inwestycji, w 2018 r. firma Vertisol zaprezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania w zakresie tkanin technicznych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

W ramach zaangażowania w ochronę środowiska, Vertisol prezentuje tkaniny takie jak:
- Planet FR,
- Ecoplanet FR,
- Planet FR SRC
- Ecoplanet FR SRC.

Tkaniny te zawierają nić PET z recyklingu i posiadają certyfikat Cradle to Cradle™ Bronze, który jest jednym z najbardziej rygorystycznych pod względem zrównoważonego rozwoju, jak również zachęca do produkcji innowacyjnych produktów opartych na gospodarce okrężnej.

Wychodząc poza ramy produkcji tego rodzaju tekstyliów, targi R+T 2018 będą również okazją do prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie tkanin wykonanych z materiałów ekologicznych:

• Tkaniny utkane z przędzy PLA, biodegradowalnego termoplastycznego poliestru alifatycznego otrzymywanego z surowców odnawialnych, takich jak burak cukrowy.
• Tkaniny zawierające nici SEAQUAL®, wysokiej jakości poliester, wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak plastikowe butelki i inne tworzywa sztuczne odzyskane z morza.

Zewnętrzne tkaniny chroniące przed słońcem

Trzecią linią materiałów prezentowanych na targach będzie najnowsze osiągnięcie firmy Vertisol w zakresie tkanin do użytku zewnętrznego. Prace prowadzone w tym obszarze opierają się na ciągłym rozwoju i ulepszeniach technicznych, dzięki czemu nadal dostarczamy materiały o najwyższej wydajności, przy zachowaniu wysokiego poziomu skuteczności i jakości.

www.vertisol.es
admin | dodano 2018-02-26
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | tkaniny | osłony | R+T | recykling | ochrona środowiska | Vertisol