NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 1/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Serge Ferrari rozwija ofertę tkanin markizowych

fot.Serge Ferrari (4)
Mając na celu jeszcze mocniejsze zaznaczenie swojej pozycji na rynku markizowym, Serge Ferrari poprzez nową kolekcję Soltis 96 Lounge jeszcze bardziej koncentruje się na innowacyjnych materiałach przeciwsłonecznych do zastosowań na zewnątrz.

Firma również zaprezentowała nowy koncept materiału o nazwie Soltis Elite, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom stawianym markizom przez rynek inwestycyjny.

Soltis Lounge 96 z najwyższym komfortem

Zauważając rosnący trend spędzania czasu na zewnątrz, Serge Ferrari zaprezentowało nową kolekcję Soltis Lounge 96: jeden materiał o wszechstronnym zastosowaniu w różnych systemach zacienień tarasów, zarówno tych znanych jak żagle przeciwsłoneczne, markizy i pergole, jak i tych nowych dopiero wprowadzanych na rynki. Celem firmy jest utwierdzenie swojej pozycji na rynku tekstylnych zadaszeń tarasów, markiz i przesłon pionowych.

Nowa kolekcja ma wyróżniać się na tle tradycyjnych tkanin akrylowych swoimi licznymi zaletami:
• Wysoce efektywna ochrona przed ciepłem połączona z cyrkulacją powietrza dzięki mikrootworowaniu tkaniny.
• Tkanina zapewnia szybkie schnięcie nawet przy zamkniętej markizie.
• Tkanina zapewnia wyjątkowy komfort wizualny dzięki wysokiej przezierności, a jednocześnie gwarantuje prywatność, która często jest czynnikiem decyzyjnym dla systemów zacienień pionowych.
• Tkanina pozostaje czysta przez długi czas, zapobiega rozwojowi pleśni oraz jest łatwa w czyszczeniu.
• Efektywne zarządzanie natężeniem światła, aby zapobiegać olśnieniu.

Dwanaście nowych kolorów w kolekcji

Soltis Lounge 96 dostępny jest w 21 kolorach, z których 12 to zupełne nowości. Jak wyjaśnia Hervé Trellu, Vice Prezes Serge Ferrari ds. Sprzedaży i Marketingu: „Stworzyliśmy tę kolekcję od podstaw bazując na dogłębnych analizach materiałów i wzorów dominujących w branżach fasadowej, okiennej i tarasowej. Zidentyfikowaliśmy cztery rodzaje otoczenia, które doskonale odzwierciedlają dzisiejsze trendy. Jesteśmy przekonani, że ta kolekcja zapewni wiele inspiracji dla właścicieli nieruchomości, którzy pragną stworzyć atrakcyjną i stylową przestrzeń osłoniętą przed słońcem, jednak wciąż z poczuciem komfortu kontaktu wzrokowego z otoczeniem.”

Duch Natury

Orzeźwiający wygląd świeżej zieleni, delikatnie stonowany jasnymi i neutralnymi odcieniami. Szarość betonu i witalność słonecznej żółci dla współczesnego, ale naturalnego wyglądu.

Kraina słońca

Inspiracja i ciepło natury, harmoniczne odcienie beżu stonowane odcieniami terakoty i wiodących wariacji khaki i brązu. Muśnięcia intensywnego szkarłatu ożywiają krajobraz.

Ucieczka w niebieskość

Pomiędzy niebem a ziemią, barwy szarości gliny i łupka balansują paletę odcieni niebieskiego. Urzekająca scena z kojącym lazurem w tle wyzwala marzenia o ucieczce od problemów.

Ponadczasowa elegancja

Klimat mineralny odcieni węgla w połączeniu z naturalnymi kolorami. Kreda w kolorze białym i metalicznym szarym wprowadza światło, a drewniane tekstury podłogi podgrzewają tę niezwykle współczesną paletę. Wszystkie kolory dostępne są w rolkach szerokości 2,67m i 1,20m tak, aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty w zależności od oczekiwań projektowych.

Dla przykładu, wąska rolka zaprojektowana została dla markiz tarasowych, podczas gdy duże szerokości pozwalają na ograniczenie liczby połączeń czyniąc duże zadaszenia bardziej atrakcyjnymi poprzez jednolity i nieskazitelny wygląd.

Dogłębnie przemyślany: nowy koncept materiału do markiz tarasowych

Soltis Elite jest nowym materiałem koncepcyjnym firmy Serge Ferrari stworzonym do markiz. Wyzwaniem było stworzenie materiału, który idealnie połączy się z metalową formą przegubowych ramion markizy, zaabsorbuje wygenerowane naprężenia i nada im właściwy kierunek. Może być używany bez wysiłku zapewniając doskonały wygląd i idealny naciąg bez marszczeń i łopotania tkaniny na wietrze, które zostały wyeliminowane na etapie projektowym.
Pośród wielu korzyści warto wspomnieć o wodoodporności, łatwości zwijania oraz niemalże natychmiastowym schnięciu. Zapewnia również ochronę przed UV na poziomie 50+ oraz zapobiega olśnieniu.

www.sergeferrari.com

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2018-05-16
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Serge Ferrari | markiza | markizy | osłony | Soltis Lounge | tkaniny markizowe