NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 2/2020
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Witamy nowych członków POiD!

Związek POiD ma przyjemność poinformować, że szeregi jego członków zasiliły dwie nowe firmy. W naszym gronie witamy firmę Lohmann oraz Ottimo Systems.

Liczymy na owocną współpracę w tworzeniu silnej organizacji, która poprzez zjednoczenie branży wpłynie na budowanie prestiżu jej członków.

Firmy członkowskie POiD-u to pracodawcy i przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze produkcji, dystrybucji i montażu stolarki budowalnej oraz wyrobów i akcesoriów związanych z branżą budowlaną.

Nowi Członkowie są zachęcani do odkrywania wspólnego programu, jak też korzystania z portali wiedzy, kongresów i spotkań. Mogą liczyć na profesjonalną i aktywną promocję swoich przedsiębiorstw i ich wyrobów. Związek zapewnia ciągły proces szkolenia i doskonalenia zawodowego pracowników i producentów stolarki, a także wsparcie i doradztwo techniczne. Reprezentuje również branżę w kontaktach z Agendami Rządowymi, Instytutami oraz Głównym Nadzorem  Budowlanym. Członkowie POiD aktywnie uczestniczą w działaniach na rzecz rozwoju Związku, otrzymują profesjonalną informację branżową jak i konsumencką, współpracując z mediami branżowymi i konsumenckimi.

Obecność nowych podmiotów skupionych w POiD pozwoli na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie działań, które przysłużą się do rozwoju branży. Współpraca z Członkami wstępującymi w szeregi POiD wpłynie na osiągnięcie sukcesu całego sektora stolarki budowlanej.

Lohmann to światowej klasy producent i konwerter rozwiązań na bazie specjalistycznych taśm jedno-i dwustronnie klejących.

Jako działający w skali globalnej ekspert w dziedzinie systemów klejących, Lohmann jest obecny w wielu branżach udowadniając, że dostarcza wyłącznie najwyższą jakość. Nasza marka jest od dekad synonimem doświadczenia w dziedzinie połączeń klejących, innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych technologii produkcji i bezkompromisowej orientacji na potrzeby klientów.

Dla branży okiennej i drzwiowej, eksperci Lohmann stworzyli szereg rozwiązań z zakresu łączenia m.in. pakietów szybowych, elementów dekoracyjnych oraz szprosów.

Szczególnie rozpoznawalna jest innowacyjna technologia SDG® – Szklenie Statyczne na Sucho, pozwalająca na bezpośrednie mocowanie pakietów szybowych w profilach okiennych przy zachowaniu czystego procesu technologicznego.

Firma OTTIMO SYSTEMS od 1997 r., dostarcza profesjonalne produkty i technologie systemów retuszerskich dla przemysłu meblowego, branży budowlanej oraz handlu specjalistycznego. Tworzy innowacyjne rozwiązania dla wielu branż w dziedzinie retuszu i napraw uszkodzeń. Nowe produkty powstają dzięki ścisłej współpracy z przemysłem i doświadczonymi fachowcami w dziedzinie retuszu wad na powierzchniach użytkowych. Dział technologiczny i badawczo-rozwojowy firmy OTTIMO SYSTEMS w krótkim czasie dostarcza nowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Kluczem rozwoju firmy OTTIMO SYSTEMS jest merytoryka i zawodowa perfekcja – dlatego technologowie firmy poświęcają tak wiele czasu na przekazywanie wiedzy poprzez szkolenia oraz dostosowanie produktów pod indywidualne potrzeby odbiorcy. Firma OTTIMO SYSTEMS z dużym szacunkiem podchodzi do spraw ekologii, w myśl zasady NAPRAWIAJ ZAMIAST WYRZUCAĆ pomaga przywrócić uszkodzonym powierzchniom swój pierwotny wygląd, stosując przy tym jak najmniej inwazyjne dla natury i środowiska substancje i produkty.

Od ponad 20 lat OTTIMO SYSTEMS kojarzona jest z innowacyjnymi i niezawodnymi produktami do retuszu i naprawy uszkodzeń na powierzchniach użytkowych. Oferuje w tym segmencie rynku najszerszą ofertę produktową i technologicznie najbardziej zaawansowaną wiedzę przekazywaną podczas szkoleń teoretyczno-praktycznych. Mając długoletnie doświadczenie w pracy z produktami retuszerskimi, farbami i lakierami dostarcza do Klienta produkty w indywidualnej kolorystyce i właściwościach opracowanych na potrzeby retuszowanej powierzchni.

www.poid.eu

admin | dodano 2020-04-06
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Związek POiD | Związek Polskie Okna i Drzwi | Lohmann | Ottimo Systems | stolarka budowlana