NASZE MAGAZYNY:
  • Logo Dzwig
  • Logo Dzwig
  • Logo EuroParking
  • Logo Gospodarka Odpadami
  • Logo CityBonus

Nowoczesne technologie dźwignią targów EURO- LIFT 2018

Kolejna edycja targów branży dźwigowej EURO-LIFT odbywać się będzie razem z Salonem Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO, który z powodzeniem debiutował w Targach Kielce w 2016 roku.

Obydwa wydarzenia to doskonała  okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. Podczas ubiegłej edycji targów EURO-LIFT zaprezentowało się 108 wystawców z 18 krajów, reprezentujących branżę dźwigową oraz obsługę nieruchomości. W ocenie zwiedzających, jak  i wystawców targi te wpisały się już  na stałe do kalendarza, a to ze względu na jakość i poziom wydarzenia.

Kompleksowo o dźwigach w Targach Kielce

To w Targach Kielce można zobaczyć wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. Począwszy od  innowacji i najnowszych urządzeń, przez napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. Przykładem połączenia nowoczesnego designu i innowacyjnych technologii są na przykład przestrzenne  panoramiczne windy  i energooszczędne windy solarne  będące  wyróżnikiem ubiegłej edycji targów EURO-LIFT.

Podczas wydarzenia, które kompleksowo prezentuje spektrum branży dźwigowej, co roku obecne są  najbardziej prestiżowe branżowe organizacje z Europy  m.in.  ELA  (European Lift Association) i włoskie ANICA (Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Komponentów do Dźwigów).

Merytoryczna wiedza wprost z targów EURO- FLIT

W programie  targów, jak co  roku, znajdą się  również merytoryczne szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów branży, a także konferencje dedykowane zarządcom nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych w ramach II Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO.

Salon LOCUM EXPO skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kadry menadżerskiej, spółdzielni mieszkaniowych czy zarządców zasobów komunalnych. Swoje stoiska podczas Salonu przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające. Zapraszamy  do Kielc w dniach 2-4 października 2018!

admin | dodano 2018-03-19
TAGI: Euro-Lift 2018