NASZE MAGAZYNY:
  • Logo Dzwig
  • Logo Dzwig
  • Logo EuroParking
  • Logo Gospodarka Odpadami
  • Logo CityBonus

Szanowni Wystawcy, Zwiedzający, Szanowna branżo dźwigowa,

Już za blisko miesiąc ponownie zobaczymy się w naszych gościnnych progach hal targowych w Kielcach, gdzie podczas V Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT spotkają się najważniejsze organizacje i stowarzyszenia branżowe krajowe i zagraniczne.

Kielce to od ponad 8 lat targowe serce branży, to w Kielcach gościmy Was, Drodzy przedstawiciele branży, gdzie wspólnie wymieniamy doświadczenia, dyskutujemy oraz miło spędzamy czas. Tak będzie również w tym roku, gdzie kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje zarówno gotowe dźwigi, jak i ogromny wachlarz komponentów. Będzie można również wymienić doświadczenia z inspektorami Urzędu Dozoru Technicznego na ich stoisku oraz na panelowych seminariach.

Wydarzenie, o którym pragniemy Państwu przypomnieć, stanowi również swoistego rodzaju święto branży Dźwigowej, to w jego czasie wręczane są medale targowe dla produktów, najbardziej ambitnych wystaw, ale również fi rm z długoletnim doświadczeniem w branży, tradycyjne after party organizowane przez współorganizatorów: Magazyn DŹWIG i Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów wraz z wystawcami zwykle przyciąga późnym popołudniem wielu znakomitych gości, którzy w luźnej atmosferze mają okazję porozmawiać nie tylko o windach, schodach i platformach, ale o całym sektorze budowlanym.

O atrakcyjności naszego przedsięwzięcia, ale i całego rynku polskiego, świadczy ponad 60% udział w poprzedniej edycji fi rm spoza naszego kraju. Obok silnego przedstawicielstwa polskich fi rm udział w targach wzięły przedsiębiorstwa z Niemiec, Włoch, Turcji, Hiszpanii, Chin, USA, Szwajcarii, Korei, Grecji i Belgii. W tym roku reprezentacja będzie nie mniej liczna. W programie targów, jak w każdej edycji znajdą się konferencje i fachowe szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów, a swoje stoiska mają największe organizacje dźwigowe działające w Europie, m.in. ELA (European Lift Association) - zrzeszająca wszystkie organizacje dźwigowe w Europie, włoska ANICA (Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Komponentów do Dźwigów) oraz amerykańskie NAEC (National Association Elevator Constructors). Swoją wystawę wraz z niemieckimi partnerami zorganizował AFAG - organizator targów INTERLIFT. Od 2016 roku targom towarzyszy Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM-EXPO. Impreza, która skierowana jest przede wszystkim do zarządców nieruchomości, spółdzielców oraz przedstawiciel wspólnot mieszkaniowych, grupa ta pokrywa się również z grupą, do której m.in. kierowane są nasze targi, powoduje, że zwiedzających w dniach 2-4 października w kieleckich halach przybywa.

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się również wszystkie imprezy towarzyszące targom EURO-LIFT, a szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w numerze 2 Magazynu DŹWIG oraz na stronie internetowej Targów Kielce. Życząc wszystkim Państwu aktywnych wakacji połączonych z wypoczynkiem, serdecznie zapraszamy do udziału i odwiedzenia targów EURO-LIFT oraz imprez towarzyszących.
admin | dodano 2018-08-21
TAGI: